Ceny podane przy produktach są cenami NETTO Zamknij

Kartony do zderzaków

Kartony do zderzaków

Ze względu na swoją budowę zderzak jest trudną rzeczą do zapakowania. Musisz przygotować tekturę do zabezpieczenia narożników oraz folię bąbelkową i sterczową. Żeby uniknąć uszkodzeń, otarć czy też obić należy zderzak zabezpieczyć kilkoma warstwami folii, dbając szczególnie o miejsca newralgiczne oraz zaopatrzyć się w kartony do zderzaków.

Ważne jest usztywnienie całej paczki, by zderzak się nie wyginał i nie ulegał przeciążeniom. Następnie całość pakujemy w karton o regularnych kształtach. Dobrze zapakowana paczka to pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań, by przesyłka dotarła nienaruszona do odbiorcy.

W ofercie naszej firmy znajdziecie kartony do zderzaków, dzięki którym nie ulegną zniszczeniu podczas transportu i wysyłki. Warto pamiętać, że obecnie ustanowiono wymóg pakowania różnych przedmiotów, w tym zderzaki, w kartony przygotowane dokładnie pod ich wymiar. Wychodząc na przeciw wciąż rosnącym wymaganiom nakładanym przez firmy kurierskie w zakresie pakowania przesyłek gabarytowych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży kartonów.

Kartony do zderzaków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *