Ceny podane przy produktach są cenami NETTO Zamknij

Kartony fasonowe

Kartony fasonowe

Kartony fasonowe to opakowania, które skonstruowane są w taki sposób aby ich zamykanie było możliwe bez użycia taśm klejących. Kartony fasonowe zostały stworzone dla przedmiotów o małych gabarytach. Grubość tektury, z której są wykonane jest znacznie mniejsza niż przy kartonie klapowym.

Co do gramatury i grubości kartonu, im jest ona wyższa tym trwalsza tektura i bezpieczniejsza zawartość przesyłki.

Zanim wybierzemy odpowiedni karton powinniśmy znać dokładne wymiary produktu, który będzie w niego zapakowany, znać jego wagę czy też pomyśleć o jego dodatkowym zabezpieczeniu np. w folię bąbelkową. Przedmiot, który pakujemy musi swobodnie mieścić się w wybranym kartonie.

Kartonowe pudełka fasonowe są bardzo uniwersalne i proste w użyciu. Pudełko posiada zamknięcie, dzięki czemu nie potrzeba go zaklejać, a jedynie złożyć według instrukcji. Pudełko jest wyprodukowane z wysokiej jakości kartonu, co chroni zawartość przed uszkodzeniami w czasie transportu. Opakowanie można rozłożyć, złożyć i wykorzystać ponownie do kolejnej przesyłki. W przeciwieństwie do koperty bąbelkowej, wysłane razem z towarem dokumenty, takie jak faktura czy potwierdzenie, nie pogną się. Pudełko fasonowe jest idealne również do wysyłki różnego rodzaju towaru za granicę.

Pudełka fasonowe to bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą tanim kosztem zadbać o ochronę wysyłanych przez siebie przedmiotów. Ten rodzaj kartonów w pełni zasłużenie cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoją niewielką cenę, wytrzymałość i jakość wykonania. Pudełka tego rodzaju sprawdzą się w wielu dziedzinach i będą przydatne zarówno w domu, w biurze, w firmie, a nawet jako oryginalne opakowanie prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *