Ceny podane przy produktach są cenami NETTO Zamknij

Kartony na wymiar na kosmetyki

Kartony na wymiar na kosmetyki

Sklepy, które zajmują się sprzedażą kosmetyków oraz producenci mają teraz trudne zadanie – tego typu przedmioty są bardzo delikatne i mogą ulec uszkodzeniom podczas transportu. W artykule dowiecie się jak temu zapobiec i odpowiednio zabezpieczyć kosmetyki do wysyłki.

Internetowa drogeria kosmetyczna

Musimy pamiętać, że kosmetyki muszą być odpowiednio zabezpieczone w kartonie. Jeśli jesteś producentem, dystrybutorem kosmetyków albo prowadzisz sklep internetowy to możesz mieć bardzo delikatne towary, np. perfumy, cienie do powiem albo lakiery do paznokci. Odpowiednie zabezpieczenie takich produktów jest bardzo ważną kwestią. Wypełnienie pustych miejsc w kartonie może zabezpieczyć ewentualnym uszkodzeniom.

Jak zapakować kosmetyki?

W czasie przygotowania paczki musisz zabrać pod uwagę: wagę, wielkość oraz czynniki zewnętrzne, na które będą narażone kosmetyki podczas wysyłki m.in. uderzenia lub wstrząsy. Najlepsze będą kartony na wymiar:

– kartony fasonowe – przy wysyłce produktów sprawdzą się 3-warstwowe kartony fasonowe. Są one praktyczne, szczelne oraz proste w złożeniu. Warto pamiętać o zabezpieczeniu pudełka za pomocą taśmy.

– kartony klapowe – ich największymi zaletami są wytrzymałość, prostota złożenia i estetyczny wygląd.

Warto dodatkowo zastosować wypełniacze, które zablokują ruch kosmetyków w kartonach oraz ochronią go przed wilgocią. Istotne jest, by towar nie przemieszczał się w katonie, ponieważ zwiększa to ryzyko jego rozbicia. Kosmetyki należy zabezpieczyć za pomocą folii bąbelkowej. Musimy pamiętać, by kartony na wymiar nie miały żadnych załamań lub wybrzuszeń, ponieważ mogą być wtedy mało wytrzymałe.

Namawiamy właścicieli drogerii internetowych, producentów oraz dystrybutorów z branży kosmetycznej do skorzystania z naszej oferty kartonów. Oferujemy wysokiej jakości kartony na wymiar firmom z wielu branż m.in. kosmetycznej. Oferujemy kartony na wymiar do przechowywania, transportu i wysyłki dostosowane do wymogów Twojej branży. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *